WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

27.01.2020 Apartamenty Niemcewicza 19 z Generalnym Wykonawcą
Budynek powstanie w sąsiedztwie Apartamentów Niemcewicza 17 na warszawskiej Starej Ochocie, zaledwie 5 minut drogi od ścisłego centrum stolicy. Szlachetne naturalne materiały wykończeniowe, elegancka modernistyczna bryła, panoramiczne okna i loggie, szeroki wachlarz metraży - to wyróżniki inwestycji. Kompozycja licowanej piaskowcem elewacji Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do stylistyki przedwojennej kamienicy. Nowoczesnego charakteru nadają jej natomiast horyzontalne wnęki, w których zaprojektowano loggie ze szklanymi balustradami oraz panoramiczne okna w drewnianej oprawie. Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, stworzy nowy kwartał zabudowy wzdłuż ulicy Niemcewicza.

W budynku powstanie 56 mieszkań, od jedno - do czteropokojowych, o powierzchni od 45 do 123 mkw. Wszystkie apartamenty wyposażone będą w loggie lub tarasy. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano zaś lokale usługowe.

"Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście, a zarazem bardzo ważny projekt w portfelu NAPOLLO" - mówi Magdalena Zawadzka, Dyrektor Działu Przygotowania i Realizacji Inwestycji Mieszkaniowych w Napollo. Ten elegancki budynek apartamentowy został zaprojektowany z dbałością o każdy detal, dobrane materiały wykończeniowe są wysokiej klasy, a całość wymaga profesjonalnego podejścia do realizacji z myślą o bardzo wymagającym Kliencie końcowym. Ważnymi kryteriami wyboru Generalnego Wykonawcy były dla nas zatem m.in. renoma firmy, jakość oddawanych przez nią inwestycji oraz sprawność realizacyjna." - dodaje Magdalena Zawadzka.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ponownie firma Napollo zaufała nam i powierzyła do budowy w systemie generalnego wykonawstwa najnowszą i zarazem bardzo prestiżową inwestycję mieszkaniową kategorii premium. Podczas wcześniejszej współpracy z inwestorem, budując "Dom Pod Szóstką" na Żoliborzu, doceniliśmy pełen profesjonalizm firmy, dbałość o szczegóły, jej pełne zaangażowanie w każdy etap budowy, jak również wysokie kompetencje deweloperskie, m.in. w kontekście sprzedaży mieszkań i obsługi klientów. Wiedząc, jak wymagający jest Inwestor i trudny do budowy rejon warszawskiej Ochoty zadbamy o to, aby najnowsze luksusowe Apartamenty Niemcewicza 19 były jednymi z piękniejszych obiektów o podwyższonym standardzie w tej części stolicy." - mówi dr inż. Andrzej Czapczuk, V-ce Prezes i Dyrektor Generalny Grupy kapitałowej F.B.I. TASBUD.

"Zastosujemy nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne materiały, dbając przy tym o elementy dekoracyjne takie jak: elewacja kamienna, ozdobne płyty fornirowane, płyty terazzo, oraz teren rekreacyjny przylegający do inwestycji. Wierzymy, że nowo powstający, wielokondygnacyjny obiekt (będący kontynuacją obiektu przy ul. Niemcewicza 17), stanie się kolejną wizytówką biznesową dla naszej Międzynarodowej Grupy Kapitałowej. Mając szerokie doświadczenie przy podobnych realizacjach zapewniamy, że prace budowlane, pomimo lokalizacji wymagającej użycia zaawansowanych technicznie maszyn i ciężkiego sprzętu budowlanego do wykonania specjalistycznych robót, będą realizowane terminowo i z najwyższą jakością." - mówi dr inż. Andrzej Czapczuk.

Projekt Apartamentów Niemcewicza 19, podobnie jak zrealizowanych wcześniej przez Napollo Apartamentów Niemcewicza 17, powstał w pracowni JEMS Architekci.